تا چه اندازه از لینک سایتهای مرتبط با بخش تعاون راضی هستید؟
آیا از به روز بودن و شفافیت گزارشات دفاتر و مطالب علمی راضی هستید؟
تاچه اندازه محتوای اخبار برروی سایت مناسب می باشد؟
تا چه اندازه بانک اطلاعاتی قوانین و مقررات بخش تعاون کامل می باشد؟
لطفاً نظر خود را در خصوص محتوای سایت عنوان فرمائید.

مرتضی شمس
۱۳۹۸/۱۱/۱۷ United States
0
0

سلام لطفاً یک نرم افزار اجتماعی را با قابلیتهای مورد نیاز برای مدیریت و اطلاع رسانی و مستند سازی اقدامات اعضا انتخاب یا ایجاد نمایید. نباید منتظر شویم سال به سال بیاید که منتظر بشویم آیا مجمع می گذارند یا نه و آیا به حد نصاب می رسد یا خیر یکی از علل فساد در تعاونی ها و عدم استقبال عمومی و توسعه تعاونی ها عدم شفافیت و سلامت هیئت مدیره ها و بازرسی است لذا استفاده از این بستر میتواند باعً شفافیت و توسعه فعالیتهای اقتصادی در غالب تعاونی خواهد شد.

مولود لیمانی
۱۳۹۸/۱۱/۱۲
0
0

بادرود اینجانب بعنوان بازرس تعاونی مسکن ونماینده بیش از۱۳۰ نفر عضو بدلیل مشکلات موجود بارها درطی شش ماه گذشته طی تماسهای تلفنی و بیش از سه بار حضوری تقاضای ملاقات با آقای مهندس کبیری را نمودم که متاسفانه با کم لطفی و بی توجهی دفتر آن مدیریت روبرو گردیدیم آیا هدف ازایجاد جنین سیستم عریض و طویل با شعارهای مردم پسند و باوجود بوروکراسی حجیم وادارات وساختمانهای مختلف درسطح شهر جوابگویی وحل مشکلات تعاونیها واعضا نیست؟ .

علی رسولی از تبریز
۱۳۹۸/۰۹/۰۴ Iran
0
0

باسلام وخسته نباشید اطلاعات سایت خوب است فقط بخش تعاون اثر بخشی خود را در زیر تسلط بخش دولتی و عدم کفایت متصدیان امور خیلی خیلی خراب شده یعنی این بخش عین بچه حرامزاده بی پدر می ماند طوری که هر کس میاد مادرش را مقاد و ی پس گردنی هم به این بچه می زند فقط در اون پس گردنی مانده برای بخش تعاون اگر هم ناراحت بشید می توانم با یک مثال عینی برای شما ثابت کنم فقط اگر خواستید با شماره 09144013145تماس بگیرید .

حجت فرهانیان
۱۳۹۸/۰۷/۲۱
0
0

امروزه شبکه های اجتماعی عنصرلازم درنظارت بر تعاونیها با ایجاد اطلاع رسانی هر تعاونی یک رسانه محلی وملی نقش مشارکت در تولید واشتغال ایفا مینماید.لذا توجه به مقوله درج آگهی ها در شبکه های اجتماعی نیاز به الزام سازی قانونی دارد.

محمد حسین جوادی
۱۳۹۸/۰۳/۲۱ Iran
0
0

از مهمترین ارکان اطلاع رسانی سازمان های پیشرو به روز رسانی و حرکت به سمت نو آوری و کارآفرینی است فلذا عدم وجود عنصر اطلاعات بروز جایگاه آن سازمان را روز به روز تضعیف و محو می نماید، امروزه دسترسی آسان به اطلاعات با مدیریتی هوشمند موفقیت سازمان ها را رقم می زند.

مرجان قادری ایرانشهر
۱۳۹۸/۰۹/۱۴ Iran
0
0

باسلام خدمت مسئولین محترم من وشوهرم هردو بیکاریم نه خونه ای نه زمینی نه ماشینی نه حقوقی نه شغلی ودرخانه پدرمن زندگی میکینم دارای یک فرزندپسر4ساله کجان این مسئولین که پاسخگو باشند سال97بیمه بیکاری ثبت نام کردند مامراجعه کردیم گفتند شامل حال شما نمی شود چون سن سرپرست 31سال است حالا اینم شد ملاک .شوهرم دارای دیپلم وپایان خدمت کی بهش کار میده خودم دانشگاه ملی نرم افزار قبول شدم دوترم خوندم چون درامدی نداشتیم نتونستم ادامه بدم.شماره ام رو میذارم برام چاره ای بیاندیشید09158497622تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

صفحه نخست » نظرسنجی